Bogilu

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego reportażu z Krainy Bogilu

Imprezy

Miłego oglądania:)!

Info

Pobierz i wydrukuj "Zaproszenia"

Dzieci: wejście na teren parku - opłata na cały dzień 20 pln

Dorośli: wejście na teren parku - opłata na cały dzień 5 pln

Grupa powyżej 15 dzieci - opłata na cały dzień za każde dziecko 15 pln

Świat Gier Bogilu - nowość - 5 pln

Kraina Zabawy Bogilu czynna w kwietniu, maju, wrześniu i październiku tylko w weekendy!
W godzinach od 10:00 - 20:00! Serdecznie zapraszamy! W majowy weekend 30.04-1-2-3.05 czynne 10-20!
Do zobaczenia

W czerwcu-lipcu-sierpniu czynne pon-pt od 13:00 do 20:00; sb-nd 10:00 do 20:00

Twoje dziecko jest pełne energii?

Poszukujesz atrakcyjnego sposobu na spędzenie wolnego czasu w rodzinnym gronie?

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców województwa wielkopolskiego, stworzyliśmy miejsce, które pozwala na relaks, wspaniałą zabawę i wypoczynek na łonie natury.

Park Zabaw BOGILU to miejsce, gdzie spełniamy dziecięce marzenia. Na powierzchni niemal 5 ha każdy – duży i mały - znajdzie coś dla siebie. Do dyspozycji gości mamy:

Ogromny Labirynt to miejsce idealne dla poszukiwaczy przygód. Mnóstwo przejść, niespodzianek oraz innych atrakcji. Każdy mały podróżnik znajdzie tutaj coś dla siebie. Zawiera trzy torową zjeżdżalnię, pneumatyczne strzelanie piłeczkami! 2 zjeżdzalnie - tuby, pneumatyczną wyrzutnię piłeczek !

Labirynt „Kraina zabawy” to miejsce idealne dla poszukiwaczy przygód. Mnóstwo przejść, niespodzianek oraz innych atrakcji w jednej przestrzeni. Każdy mały podróżnik znajdzie tutaj coś dla siebie. Kolorowe piłeczki w suchym basenie sprawią, że każde dziecko będzie chciało zjechać w nie zjeżdżalnią.

Tor przeszkód „Dżungla” idealna dla poszukiwaczy przygód w styli Indiany Jones. To urządzenie, które łączy dwie aktywności: zjeżdżanie oraz pokonywanie przeszkód na trasie urozmaiconej dmuchanymi przygodami rodem z prawdziwej dżungli. (przeznaczone dla dzieci w wieku 3-10 lat)

"Wioska Smerfów” to miejsce dla najmłodszych. Dmuchana Wioska Smerfów usytuowana w przestrzeni zadaszonej, nieopodal punktu gastronomicznego pozwoli najmniejszym dzieciom na wędrówki wśród bohaterów znanej bajki, a rodzicom na swobodne obserwowanie pociech w przestrzeni restauracyjnej Parku.

Zjeżdżalnia „Delfin” dwie pneumatyczne zjeżdżalnie DELFIN - to nie lada frajda dla dzieci w wieku 4-15 lat a także starszych.

"Kolorowa Lokomotywa” Zadaszona przestrzeń to ponad 5000 m2, na których Wasze dziecko skorzystać może z zabawy na ogromnej 26 metrowej lokomotywie. Kolorowa lokomotywa przeznaczona dla dzieci 4-15 lat gdzie do pokonania są różne przeszkody.

"Trampolina” miejsce idealne dla każdego skocznego Malucha (przestrzeń przeznaczona dla dzieci w wieku 4-15 lat) Wsród atrakcji mamy także mini Zoo: owieczki, kózki, ptaki, kucyka, kolorowe drewniane place zabaw oraz NOWOŚĆ BOGILU Świat Gier - Bogilu Interaktywnie - atrakcja płatna osobno 5 PLN od osoby na cały dzień.

Szukasz miejsca na imprezę firmową?

Z ogromną przyjemnością zorganizujemy dla Państwa wszelkie imprezy okolicznościowe.

Jeśli szukasz miejsca na spotkanie integracyjne, kameralne przyjęcia lub dużą imprezę rodzinną, Bogilu dzięki otwartości na Państwa potrzeby sprosta każdemu wyzwaniu. Sprawdź nas!

tel. +48 509 953 280

Pod dachem znajduje się również
stożek wspinaczkowy, cymbergaje, stoły bilardowe, stół to tenisa. Do dyspozycji dzieci w namiocie znajdują się samochodziki, hulajnogi, jeździki, domki i wiele innych zabawek. Ponadto na terenie zadaszonym znajduje się Mini Bar, oferujący ciepłe i zimne przekąski, słodycze, napoje oraz niskoprocentowe alkohole. Specjalna strefa Malucha zapewni najmłodszym moc atrakcji. Do dyspozycji domki, basen z piłeczkami, zabawki, jeździki.

Dla starszych dzieci (i nie tylko) przygotowaliśmy go-karty i specjalne dróżki do jazdy. W osobnej części na świeżym powietrzu można pograć w koszykówkę czy piłkę nożną. Cały teren Krainy Bogilu jest ogrodzony, bezpieczny.

Proponujemy szereg wesołych i bezpiecznych zabaw zarówno w przestrzeni zamkniętej, jak i na świeżym powietrzu. Bajkowa atmosfera wyzwala w dzieciach pozytywne emocje, pozwala im przeżyć radosne chwile. Naszym celem jest nie tylko aktywizacja rodziny, ale również przywrócenie radości życia, bowiem wierzymy ze potrzeby emocjonalne każdego człowieka są równie ważne jak aktywność fizyczna. Postaramy się w jak największym stopniu spełnić marzenia Wasze i Waszych dzieci. Nasi animatorzy dołożą wszelkich starań aby dzieci i rodzice wyjechały z Krainy Bogilu zadowolone i wybawione.

Akademia Piłkarska Reissa

to jedna z największych szkółek sportowych w Europie Środkowo - Wschodniej dla dzieci od 4-go roku życia. Klub kreuje nowe standardy jakości szkolenia dzieci i młodzieży w duchu fair-play. Skupiamy obecnie ponad 3000 zawodników w blisko 65 lokalizacjach w Wielkopolsce i Ziemi Lubuskiej i wciąż się rozwijamy.

Akademia realizuje projekt edukacji poprzez sport i promuje zdrowy styl życia. W naszej szkółce nie ma selekcji, a wszyscy chłopcy i dziewczynki grają w organizowanych rozgrywkach ligowych i cyklu turniejów, a także biorą udział w obozach sportowych. Akademia współpracuje również z KKS Lechem Poznań w zakresie szkolenia i promocji futbolu, organizując bezpłatne wyjścia na mecze ligowe. "Dla nas nie jest najważniejszy wynik sportowy tylko głównie dobra zabawa z piłką i zdrowa rywalizacja zarówno na boisku jak i poza nim. Wzorem systemu FC Barcelona chcemy każdemu dziecku pomagać i je wychować, jeśli nie na super piłkarza to osobę, która będzie wysportowana i będzie dbała o zdrowie" – opowiada założyciel wielkopolskiej kuźni talentów, Piotr Reiss.

Akademia Piłkarska Reissa:

 • Treningi dla dzieci 4-letnich i starszych – szkolenie w każdej kategorii wiekowej
 • Blisko ciebie – ponad 50 lokalizacji w całej Wielkopolsce
 • Brak selekcji i szansa gry w Reprezentacji Akademii
 • Zdrowie najważniejsze - ubezpieczenie dla wszystkich zawodników
 • Opieka medyczna Rehasport Clinic i Wielkopolskiej Przychodni Sportowo-Lekarskiej
 • Współpraca międzynarodowa - wizyty zawodników Akademii w zagranicznych klubach
 • Profesjonalna kadra i szkolenie oparte na europejskich wzorcach
 • Współpraca z KKS Lech Poznań – darmowe bilety na mecze Kolejorza
 • Własny sektor na trybunach stadionu, udział piłkarzy Lecha na turniejach Akademii
 • Treningi z gwiazdami Kolejorza
 • Własne rozgrywki – Piłkarska Liga Akademii i cykl turniejów Reiss Cup
 • Karta Zawodnika Akademii – zniżki dla zawodników i ich rodzin w punktach partnerskich
www.akademiareissa.pl
Bogilu Bogilu

Reportaż prosto z Krainy Bogilu

Dane adresowe Bogilu

Izabela Schulz

Wioska 42, 64-308 Jabłonna

biuro@bogilu.pl

tel. +48 509 953 280

Przejdź do serwisu maps.google.com i sprawdź jak do nas trafić.

Godziny otwarcia Bogilu w sezonie (VI-VII-VIII) od poniedziałku do piątku 13:00 - 20:00. Sezon rusza 16/17 kwietnia!

soboty i niedziele: 10:00 - 20:00

IV-V; IX-X tylko w soboty i niedziele od 10:00 do 20:00 (XI,XII,I,I,III - nieczynne)

Dla grup zorganizowanych, po wcześniejszej rezerwacji, możliwość przyjazdu w dni robocze w godzinach rannych i przedpołudniowych.

Jak do nas trafić? Sprawdź na mapie.

© 2012 Kraina zabawy Bogilu. All Rights Reserved.